Categories: Haberler127 words1 min readViews: 0

Paylaş

Categories: Haberler127 words1 min readViews: 0

Paylaş

Eskişehir’de yaşayan ve 14 yıldır kapak toplayarak 800’den fazla engelli kişiye umut olan Halit Aydoğan ve torunu Melike Sarıştaş,  Eskişehir Özel Şehir Koleji’nde düzenlenen konferansta öğrencilerimiz ile bir araya geldi. 

Eskişehir Özel Şehir Koleji öğretmenlerimiz ve iyilik kulübü öğrencilerimizin hazırlamış olduğu sosyal sorumluluk konulu programda yer alan ikili, öğrencilerimizle hem bugüne kadar yapılanlar hakkında hem de geleceğe yönelik konuşmalar gerçekleştirdi.

Eskişehir Özel Şehir Koleji öğrencilerimiz topladıkları mavi kapakları Melike Sarıtaş ve Halit Aydoğan’a hediye etti. 3 çuvallık desteğin çok kıymetli olduğunu söyleyen ikili öğrencilerimize teşekkür etti.

Şehir'den Haberler

Tümünü Görüntüle
  • IEP Ofisi Yönetim Kurulu Başkanımız Baha BAKIR, Yönetim Kurulu üyelerimiz Gönül GÖKMEYDAN ve Ufuk HOCAOĞLU’nun da katıldığı bir törenle açıldı.
    Devamını Oku
  • Eskişehir Özel Şehir Koleji TÜBİTAK Proje Yazma ve Hazırlama Kulübü öğrencileri tarafından hazırlanan etkinlikte öğrencilerimiz, Avrupa Birliği destekli Hippoterapi Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek tanıma imkanı buldu.
    Devamını Oku
  • Eskişehir Şehir Koleji İlkokul’u 4. Sınıf öğrencilerimiz Mehmet Alp ÇETİN, Fatih Mete HEMEN ve Hasan Doruk UZUN’dan oluşan ekip Drama Öğretmenimiz Rana AKDOĞAN liderliğinde 6. Ulusal İlkokullar Arası Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması’nda Eskişehir birincisi oldu.
    Devamını Oku