Categories: Haberler184 words1 min readViews: 0

Paylaş

Categories: Haberler184 words1 min readViews: 0

Paylaş

Okulumuzun tüm uluslararası organizasyonlarını bir çatı altında toplayacak olan IEP Ofisi Yönetim Kurulu Başkanımız Baha BAKIR, Yönetim Kurulu üyelerimiz Gönül GÖKMEYDAN ve Ufuk HOCAOĞLU’nun da katıldığı bir törenle açıldı. Açılışa yönetim kurulu üyelerimizin yanı sıra birim müdürlerimiz, idari kadromuz ve öğrencilerimiz katıldı.

Yönetim Kurulumuz; IEP programının öğrencilerimizin yarışmalar, projeler ve etkinliklerle global işbirliklerinde yer almalarını sağlayan, dil gelişimi ile evrensel kişilik gelişimlerini destekleyen bir proje olduğunu ve Eskişehir Özel Şehir Koleji’nde uygulandığını duyurmaktan heyecan ve mutluluk duyduğunu belirtti!

IEP Ofisinin çalışmaları kapsamında 9. Sınıf öğrencilerimize AP ve PRE AP programları tanıtıldı. Yönetim kurulumuz ve öğretmenlerimiz uluslararası eğitim standartlarının eğitim süreci boyunca benimsenmesi, dünyaya açılan hedeflerde kabul ve uyum süreçlerinin hızlandırılması adına planlanan programda öğrencilerimize başarı dolu gelecek diledi!

Şehir'den Haberler

Tümünü Görüntüle
  • Eskişehir Özel Şehir Koleji TÜBİTAK Proje Yazma ve Hazırlama Kulübü öğrencileri tarafından hazırlanan etkinlikte öğrencilerimiz, Avrupa Birliği destekli Hippoterapi Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek tanıma imkanı buldu.
    Devamını Oku
  • Eskişehir’de yaşayan ve 14 yıldır kapak toplayarak 800’den fazla engelli kişiye umut olan Halit Aydoğan ve torunu Melike Sarıştaş,  Eskişehir Özel Şehir Koleji’nde düzenlenen konferansta öğrencilerimiz ile bir araya geldi. 
    Devamını Oku
  • Eskişehir Şehir Koleji İlkokul’u 4. Sınıf öğrencilerimiz Mehmet Alp ÇETİN, Fatih Mete HEMEN ve Hasan Doruk UZUN’dan oluşan ekip Drama Öğretmenimiz Rana AKDOĞAN liderliğinde 6. Ulusal İlkokullar Arası Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması’nda Eskişehir birincisi oldu.
    Devamını Oku