Categories: Haberler96 words0 min readViews: 0

Paylaş

Categories: Haberler96 words0 min readViews: 0

Paylaş

Eskişehir Özel Şehir Koleji TÜBİTAK Proje Yazma ve Hazırlama Kulübü öğrencileri tarafından hazırlanan etkinlikte öğrencilerimiz, Avrupa Birliği destekli Hippoterapi Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek tanıma imkanı buldu.

Proje yazan öğrencilerimiz farklı bakış açıları kazanmak için Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Hippoterapi Merkezi’nde proje fikirlerini tartıştı; yurt içi ve yurt dışı projeleriyle ilgili fikir edinip destekleyici tedavi şekli olan atların, anksiyete, kaygı bozukluğu ve birçok hastalıkta tamamlayıcı tedavi rolleri üstlenmelerini sağlayan Hippoterapi ile tanıştı.

Şehir'den Haberler

Tümünü Görüntüle
  • IEP Ofisi Yönetim Kurulu Başkanımız Baha BAKIR, Yönetim Kurulu üyelerimiz Gönül GÖKMEYDAN ve Ufuk HOCAOĞLU’nun da katıldığı bir törenle açıldı.
    Devamını Oku
  • Eskişehir’de yaşayan ve 14 yıldır kapak toplayarak 800’den fazla engelli kişiye umut olan Halit Aydoğan ve torunu Melike Sarıştaş,  Eskişehir Özel Şehir Koleji’nde düzenlenen konferansta öğrencilerimiz ile bir araya geldi. 
    Devamını Oku
  • Eskişehir Şehir Koleji İlkokul’u 4. Sınıf öğrencilerimiz Mehmet Alp ÇETİN, Fatih Mete HEMEN ve Hasan Doruk UZUN’dan oluşan ekip Drama Öğretmenimiz Rana AKDOĞAN liderliğinde 6. Ulusal İlkokullar Arası Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması’nda Eskişehir birincisi oldu.
    Devamını Oku